156 4e afd. 18 december 1964 AANKOOP MOTOKBAANVEGEK VOOK IJSBAAN Heemstede, 9 december 1964. Aan de Raad, Het onderhoud van de Ijsbaan in de Schouwbroekerpolder zal met de beschikbare materialen, bestaande uit voor een deel versleten be- zems en schuivers, slechts gebrekkig kunnen plaatsvinden. Mede gelet op het geringe aantal beschikbare personeelsleden is naar onze mening voor een deugdelijk onderhoud de aanschaffing van een mo- torbaanveger absoluut noodzakelijk. Voor de baan in deze gemeente achten wij het meest geschikt een mo- menteel in de handel zijnde motor, met zijspan, waarbij op het zijspan een sneeuwploeg en een rolbezem zijn gemonteerd. De rolbezem wordt aangedreven door een eveneens op het zijspan gemonteerde motor. De ervaringen in een andere gemeente met deze baanveger, welke een snelheid van 20 25 km per uur ontwikkelt, zijn zeer gunstig. De machine kan op elke baan, met name ook op een sproei-ijsbaan, worden gebruikt. De prijs bedraagt 2.975,Gezien de te verkrijgen arbeidsbesparing achten wij dit bedrag alleszins verantwoord. Onder mededeling, dat de op deze aangelegenheid betrekking hebbende stukken ten raadhuize voor U ter inzage liggen, stellen wij U voor ons het voor de aanschaffing van de baanveger benodigde krediet ad 2.975, afgerond 3.000,te verlenen en daartoe een besluit vast te stellen, overeenkomstig het concept, hetwelk U hierbij wordt aangeboden. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 9 dec. 1964; burgemeester en wethouders ten behoeve van de aanschaffing van een motorbaanveger voor de ijsbaan ten laste van de gewone dienst 1964 een krediet te verlenen groot 3.000, Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 18 december 1964. De Raad voornoemd, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 17