10 2e Afd. 28 januari 1965 SPEELGELEGENHEID SX. ANTONIUSKLEIITERSCHOOL KERKLAAN 56. Heemstede, 16 december 1964. Aan de Raad, Het r.k. parochiaal Kerkbestuur van de H. Bavo, aihier, heeft onder dagtekening van 11 november 1964 een aanvraag ingediend om, op grond van artikel 50 van de Kleuteronderwijswet, de nodige gelden uit de ge- meentekas te mogen ontvangen voor het maken van een speeigelegenheid met zandbak en bijkomende werken ten behoeve van de St. Antonius- kleuterschool aan de Kerklaan 56. Bij die school ontbreekt een speelgelegenheid met grasveldjes en tegel- verharding terwijl slechts een veel te kleine zandbak aanwezig is op de speelplaats van de school voor gewoon lager onderwijs. Het is de bedoeling die speelgelegenheid aan te leggen op een terrein in de nabijheid van de kleuterschool, gelegen langs de toegangsweg naar de scholen tegenover het gymnastieklokaai. Dat terrein is beplant met struiken, maakt een deel uit van de begraafplaats, doch wordt als zodanig niet gebruikt. Het is vanaf de Kerklaan tot aan het scholencomplex op- lopend zodat egalisering behoort plaats te hebben terwijl rondom een keermuur mét afscheiding behoort te worden aangebracht. Een ander terrein, geschikt voor het maken van een speelgelegenheid, is niet be- schikbaar. Het terrein is eigendom van het Kerkbestuur en wordt beschikbaar ge- steld ten behoeve van de kleuterschool zonder aanspraak te maken op de te schatten waarde daarvan. Het bestuur raamt de totale kosten op f 34.500,te zijner tijd wordt deze raming ingevolge de wettelijke bepalingen aan onze beoordeling on- derworpen. De aanvraag voldoet aan de gestelde voorschriften terwijl bij inwilliging daarvan de normale eisen, aan het geven van kleuteronderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden. Wij stellen U derhalve voor de aanvraag in te willigen, waartoe wij U bijgaand ontwerp-besluit ter vaststelling aanbieden. Burgemeester en wethouders van Heemstede. A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op artikel 50 en volgende van de Kleuteronderwijswet; BESLUIT: aan het r.k. parochiaal Kerkbestuur van de H. Bavo, alhier, ingevolge zijn aanvraag van 11 november 1964 de benodigde gelden te verstrekken v°or het maken van een speelgelegenheid ten behoeve van de St. Antonius- kleuterschool aan de Kerklaan 56. Heemstede, 28 januari 1965. De secretaris, De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 21