11 2e afd. 28 januari 1965 MEUBILAIR NICOLAAS-BEETSSCHOOL. Heemstede, 6 januari 1965 Aan de Raad, Het Bestuur van de vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier heeft onder dagtekening van 25 november 1964 een aanvraag ingediend om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor aanschaffing van meubilair en leermiddelen ten behoeve van de Nieolaas Beetsschool. De aanschaffing is nodig wegens het ingebruiknemen van een negende leslokaal en wegens het tekort aan stoelen voor het personeel en de kwe- kelingen. Het bestuur raamt de kosten op rond f 775,te zijnen tijd wordt deze raming ingevolge de wettelijke bepalingen aan onze beoordeling onder worpen. Het bestuur heeft terecht een beroep gedaan op de toepassing van arti- kel 72 en volgende van de Lager-onderwijswet 1920. Aangezien voorts bij inwilliging der aanvraag de normale eisen aan het geven van lager onderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden, stel- len wij U voor, deze, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besliiit in te willigen. Burgemeester en wethouders van Heemstede. A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de artikelen 72 en volgende van de Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: aan het Bestuur van de vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier, de benodigde gelden te verstrekken voor de aanschaffing van meu- büair en leermiddelen ten behoeve van de Nicolaas Beetsschool. Heemstede, 28 januari 1965. De Raad voornoemd, De voorzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 23