2e afd. 28 januari 1965 16 UITBREIDING GASBUIZENNET AAN DE MEERWEG TE BENNEBROEK Heemstede, 20 januari 1965. Aan de Raad, Voor de aansluiting- aan het gasdistributienet van 16 nieuwe woningen aan de Meerweg te Bennebroek zai een nieuwe hoofdleiding behoren te worden aangelegd. De bestaande hoofdleiding ligt nl. onder een gesloten wegdek. Zij is daardoor voor de aansluiting der woningen moeilijk te bereiken. Bovendien verkeert de leiding in slechte conditie. Er zijn lekken in aanwezig en op sommige plaatsen blijft water in de leiding staan, doordat deze niet meer goed op afschot ligt. Met het oog op de toekomstige distributie van aard- gas is het beter de oude leiding buiten gebruik te stellen en daarvoor in de plaats een nieuwe P.V.C. leiding in het trottoir aan te leggen. Met het oog op te verwachten verdere uitbreiding van de woningbouw ter plaatse in de nabije toekomst zijn aan de nieuwe leiding drie zijleidin- gen geprojecteerd, zodat t.z.t. de uiteinden gemakkelijk bereikbaar zul- len zijn voor verdere uitbreiding. De totale kosten van dit project werden geraamd op 8.000,Een specificatie van dit bedrag alsmede een situatietekening zijn voor U bij de stukken ter inzage gelegd. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders alsmede het advies van de commissie voor de gemeente gas-, duinwater- en elektriciteitsbe- drijven; BESLUIT: aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der begroting voor het gasbedrijf een krediet van 8.000,ter beschikking te stellen voor de uitbreiding van het gasbuizennet aan de Meerweg te Bennebroek. Heemstede, 28 januari 1965. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 35