21 4e afd. 28 januari 1965 BEVORDERNG CONTACT OVERHEID-BURGERIJ. Heemstede, 13 januari 1965. Aan de Raad, In verband met hetgeen hierover in Uw vergadering van 18 december j.l. is gesproken hebben wij ons nogmaals beraden over de bevordering van het contact tussen de overheid en de burgerij, met name door het ver- strekken van meer voorlichting. Wij handhaven onze reeds eerder getrokken conclusie, dat de uitgifte van een eigen gemeenteblad moet worden ontraden. De hieraan verbon- den kosten en expeditiemoeilijkheden wegen naar ons oordeel niet op tegen de voordelen. Het komt ons juister voor dat zoals een Uwer leden suggereerde een overeenkomst wordt aangegaan met de Heemsteedse Courant, waarbij de gemeente het recht verkrijgt regelmatig een pagina van dit blad te verzorgen. Wij hebben terzake overleg gepleegd met de directie van de Heemsteedse Courant. Deze bleek gaarne bereid tot deze samenwerking en wil zo nodig ook de helpende hand bieden voor wat betreft de teeh- nische kant van de zaak (opmaak e.d.). De kosten zullen 90,per pa- gina bedragen, inclusief de kosten van expeditie. Voorshands is het naar onze mening voldoende indien eenmaal per drie maanden een pagina ter beschikking van de gemeente wordt gesteld. De kosten worden alsdan, met inbegrip van kosten van cliché's e.d., geraamd op 500,per jaar. Wij stellen U voor tot de hiervoor omschreven samenwerking met de Heemsteedse Courant te besluiten en ten behoeve hiervan ten laste van de gewone dienst der gemeentebegroting voor 1965 een krediet van 500, beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 januari 1965; BESLUIT: burgemeester en wethouders ten laste van de gewone dienst van de be- groting voor 1965 een krediet van 500,ter beschikking te stellen ten behoeve van samenwerking met de Heemsteedse Courant bij het geven van voorlichting aan de inwoners der gemeente. Heemstede, 28 januari 1965. De Raad voornoemd, De voorzitter, De sejcretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 47