23 2e afd. 28 januari 1965 LEEKBOEKEN EN -MIDDELEN BOSCH EN HOVENSCHOOL. Aan de Raad, Het bestuur van de Vereniging- Bijzondere Protestantse Scholen, alhier, heeft onder dagtekening van 15 januari 1965 ten behoeve van de Bosch en Hovenschool krachtens artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 een aanvraag ingediend zoals omschreven in bijgaand ontwerp-besluit. Het bestuur heeft terecht een beroep gedaan op de toepassing van ar- tikel 72 e.v. der wet. Het bestuur raamt de kosten op rond f 545,te zijner tijd wordt dat bedrag ingevolge de wettelijke bepalingen aan onze beoordeling onder- worpen. Aangezien voorts bij inwilliging der aanvraag de normaie eisen, aan het geven van lager onderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden, stel- len wij U voor deze in te willigen door vaststelling van bijgevoegd ont- werp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op artikel 72 en volgende van de Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: ingevolge zijn aanvraag van 15 januari 1965 aan het bestuur van de Vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier, ten behoeve van de Bosch en Hovenschool de benodigde gelden te verstrekken voor de aan- schaffing van leerboeken en -middelen voor een nieuwe rekenmethode. Heemstede, 20 januari 1965. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 28 januari 1965. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 53