25 2e afd. 25 februari 1965 tenzij de ambtenaren meer dan één nevenbetrekking vervullen en zij daarin, naar het oordeel van burgemeester en wethouders, een volledige dagtaak vinden, met dien verstande, dat de som van de gezamelijke salarissen, de huwelijkstoelage en eventuele andere vaste toelagen nim- mer meer mag bedragen dan 521,per maand. 5. Het bepaalde in dit artikel is niet van toepassing ten aanzien van am- btenaren, wier functie is ingedeeld in bijlage B. Artikel 14. Aan de ambtenaar, die belast is met het opmaken der notulen van de vergaderingen van de raad, wordt een vaste toelage toegekend van 153,50 per maand. Artikel 15. Zolang op het ontvangerskantoor geen ambtenaar werkzaam is, die als vervanger kan optreden, wordt aan de ambtenaar ter secretarie, die als plaatsvervangend gemeenteontvanger is aangewezen, hiervoor een vaste toelage van 23,per maand toegekend. Artikel 16. De vergoeding voor het gebruik van eigen vervoermiddelen in dienst der gemeente wordt door burgemeester en wethouders geregeld. Artikel 17. 1. Wegens het genot van vrije woning van de hierna vermelde dienst- woningen wordt de bezoldiging gekort als volgt: korting per maand conciergewoning Raadhuis 53,85 dienstwoning gas-, duinwater- en elektriciteitsbedrijven 56,42 coneiergewoning Gezondheidshuis 53,85 woning hoofdzuster Gezondheidshuis 59,20 2. Voor het van gemeentewege verstrekken van vrij vuur, gas, licht en water wordt op de bezoldiging de volgende korting toegepast: voor vuur 2,5% van de wedde, met een maximum van 26,25 p. m.; voor gas 0,9% van de wedde, met een maximum van 9,75 p.m.; voor licht 0,6% van de wedde, met een maximum van 6,50 p.m.; voor water 0,3% van de wedde, met een maximum van 3,25 p. m. Artikel 18. Voor gevailen, waarin deze verordening niet of niet naar billijkhefd voorziet, treffen burgemeester en wethouders een passende regeling. Artikel 19. Deze verordening wordt geacht in werking te zijn getreden met ingang van 1 januari 1965, met ingang van welke datum worden geacht te zijn vervailen:

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 5