78 4e afd. 26 mei 1965 VERKOOP INDUSTRIETERREIN AAN DE INDUSTRIEWEG Heemstede, 12 mei 1965 Aan de Raad, De firma Foto-litho-inrichting Krubo heeft verzocht het achter haar per- ceel Nijverheidsweg 19 gelegen terrein ter grootte van pl.m. 340 m2, gren- zend aan de Industrieweg, te mogen kopen voor uitbreiding van haar be- drijf. Tegen deze verkoop bestaan o.i. geen bezwaren. Wij zijn met genoemde firma tot overeenstemming gekomen over een koopprijs van f 35,per m2, in totaal derhalve f 11.900, De gesloten voorlopige koopovereenkomst ligt met een situatietekening voor U ter inzage. Wij stellen U voor tot verkoop van bedoeld terrein conform de voorlopige koopakte te besluiten. Een ontwerp-besluit bieden wij U daartoe aan. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 mei 1965, met het advies van de commisie voor het grondbedrijf BESLUIT: aan de vennootschap onder firma Foto-litho-inrichting Krubo, gevestigd te Heemstede, op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden in de desbetreffende voorlopige koopakte te verkopen een perceel industrieter- rein groot ongeveer 340 m2, op bijbehorende tekening in groene kleur aan- gegeven, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie A, nummer 8346 (ged.), zulks voor de prijs van f 11.900, Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 26 mei 1965. De Raad voomoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 29