80 4e afd. 26 mei 1965 GARANTIE ZWEMFEEST VAN ,,H.P.C." Heemstede, 12 mei 1965. Aan de Raad, Het bestuur van de Heemsteedse Zwem- en Poloclub ,,H.P.C." beeft besloten op 13 juni a.s. in het nieuwe zwembad ,,Groenendaal" een groot nationaal zwemfeest te houden. Aan dit feest, dat bedoeld is om de ope- ning van het bad te vieren, zullen waarschijnlijk vele bekende zwemmers en zwemsters van topklasse deelnemen. Het bestuur van de Stichting ,,Heemsteedse Sportparken" heeft inmid- dels reeds besloten hiervoor het zwembad ter beschikking van „H.P.C." te steiien. De kosten van het zwemfeest worden blijkens de voor U ter inzage ge- legde begroting geraamd op 1.130,Een schatting van de inkomsten (toegangsgelden) is moeilijk te maken, daar deze geheel afhangen van de publieke belangstelling. Het bestuur van genoemde ciub heeft ons gevraagd te bevorderen dat de gemeente zich garant stelt voor de helft van het eventueie tekort. Daar het bad ,,Groenendaal" door het zwemfeest grote bekendheid zal kunnen krijgen, achten wij het alleszins verantwoord de gevraagde garan- tie te verlenen. Wij achten het juist hieraan de voorwaarde te verbin- den dat een eventueel batig saldo, hetwelk bij een flinke publieke be- langstelling zeker niet uitgesloten is te achten, voor 50% ten gunste van de Stichting ,,Heemsteedse Sportparken" zal komen. Het maximum van de garantie ware te stellen op 50% van de geraamde uitgaven, derhalve op 565,—. Het bestuur van ,,H.P.C." gaat met een en ander geheel akkoord. Wij stellen U derhalve voor tot het verlenen van de gevraagde garan- tie te besluiten onder de voorwaarden welke zijn vervat in bijgevoegd ont- werp-besluit. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede: gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 mei 1965; BESLUIT: de helft van het eventueel ten Iaste van de Heemsteedse Zwem- en Polo- club ,,H.P.C." komende tekort terzake van het op 13 juni 1965 door die club in het zwembad „Groenendaal" te houden zwemfeest voor rekening van de gemeente te nemen, zulks tot een maximum van 565,en onder de volgende voorwaarden: 1. het tekort zai door burgemeester en wethouders worden vastgesteld na överiegging van de daarvoor door dit coilege nodig geachte bewijsstuk- ken; 2. indien het zwemfeest een voordelig saido oplevert, zal de helft hiervan door genoemde ciub worden betaaid aan de Stichting ,,Heemsteedse Sportparken". Heemstede, 26 mei 1965. De Raad voomoem<i fzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 33