87 2e afd. 24 juni 1965 le WIJZIGING VAN DE BEZOLDIGINGSVERORDENING AMBTENAREN 1965 Heemstede, 10 juni 1965 Aan de Raad, In uw vergadering van 26 mei 1965 besloot U aan het gemeenteperso- nee'l een uitkcring-ineens toe te kennen in verband met nacalculatie van de „trend" over 1964 en het le halfjaar van 1965, zulks in navolging van de voor het rijkspersoneel getroffen regeling. Aan het slot van ons desbetreffend voorstel deelden wij U mede, dat het in de bedoeling van de Regering lag deze verhoging met ingang van 1 juli 1965 in de salarissen van het rijkspersoneel op te nemen. In een circulaire van 28 mei 1965, no. AB 65/U 918, heeft de Minister van Binnenlandse Zaken ons thans in kennis gesteld met de dienaangaan- de voor het rijkspersoneel per 1 juli 1965 te treffen bezoldigingsmaatrege- len. Bij deze circulaire zijn nieuwe salarisschalen en inpassingstabellen toegezonden. De nieuwe salarisbedragen zijn vervat in een ontwerp-besluit tot le wij- ziging van de Bezoldigingsverordening Ambtenaren 1965, hetwelk wij U hierbij ter vaststelling aanbieden. Behalve nieuwe salarisbedragen voor de functies, voorkomende in de in artikel 2 bedoelde bijlagen A en B en voor de functies, opgenomen in artikel 3 bevat het ontwerp-besluit een verhoging van het plafond voor de som van wedde en huwelijkstoelage, opgenomen in artikel 13 van de verorde- ning. Verder zij nog vermeld, dat plaatselijk overleg achterwege kan blijven, aangezien het door het Centraal Bureau inzake getneenschappelijke behan- deling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden d.d. 12 mei 1965, no. 234, uitgebrachte advies met betrekking tot de in de aanhef van dit voor- stel bedoelde uitkering-ineens geacht kan worden zich ook uit te strekken over de thans aanhangige salarismaatrege'len. Dit advies, alsmede voornoemde ministeriële circulaire, liggen voor U bij de stukken ter inzage. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 13