90 4e afd. 24 juni 1965 VOORBEREIDING HERZIENING UITBREIDINGSPLANNEN Heemstede, 17 juni 1965. Aan de Raad, Bij besluit van 25 juni 1964, no. 86, hebt U de herziening van een aantal uitbreiding-splannen in voorbereiding verklaard. Dit besluit vervalt op 1 juli a.s. Geen der herzieningen is nog in een zodanig stadium gekomen dat een ontwerp-pian ter inzage kan worden gelegd. Voor de terreinen, gelegen tussen de Herenweg, de Kerklaan, de Zand- vaart en de Van Merlenlaan zal dit echter binnenkort mogelijk zijn. De herziening voor de terreinen, gelegen tussen de Herenweg, de noord- grens van „Ipenrode", de Leidsevaart en de noordgrens van „Berkenrode" verkeert thans, evenals die voor de Schouwbroekerpolder, in een vergevor- derd stadium van voorbereiding. Wij stellen U voor opnieuw een herziening van bedoelde uitbreidings- plannen in voorbereiding te verklaren. De gebieden, die onder de te herziene uitbreidingsplannen vallen, hebben wij aangegeven op een kaart, welke ten raadhuize voor U ter inzage ligt. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 juni 1965; gelet op artikel 36, vierde lid, der Woningwet; BESLUIT: te verklaren dat met ingang van 1 juli 1965 zal worden voorbereid een herziening van de uitbreidingsplannen, geldende voor de terreinen, welke zijn gelegen: a. ten westen van de spoorlijn; b. tussen de Herenweg, de noordgrens van „Ipenrode", de Leidsevaart en de noordgrens van ,,Berkenrode"; c. tussen de Herenweg, de Kerklaan, de Zandvaart en de Van Merlenlaan; d. tussen de Herenweg, de Manpadslaan, de Leidsevaart en de zuidgrens van het Plan Rivierenbuurt en Ipenrode; e. tussen de Van Merlenvaart en de Dr. Schaepmanlaan ten oosten van de Glipper Dreef; f. ten noorden van de Glipper Zandvaart, welke zich van de Ringvaart af in een strook ter breedte van 110 meter uitstrekken in noordwe'ste- lijke richting tot aan de noordwestgrens van het uitbreidingsplan De Glip I; g. aan weerszijden van de Prinsenlaan, voor zover gelegen in de nog van kracht zijnde herziening 54 van het uitbreidingsplan der gemeente Heemstede. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 24 juni 1965. De Raad voornoemd, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 25