94 4e afd. 24 juni 1965 VERKOOP GROND AAN DE GLIPPERWEG Heemstede, 17 juni 1965. Aan de Raad, De heer N. L. van Rooijen, kistenfabrikant, wonende te Bennebroek, heeft verzocht een aan de westzijde van de Glipperweg- tussen de woningen Glipperweg 31 en 39 gelegen terrein ter grootte van 607 m2 te mogen ko- pen voor de bouw van een woning met bedrijfsruimte. Het bedrijf van de heer Van Rooijen is thans ondergebracht in e'en schuur, gelegen achter het pand Glipperweg 39. Tegen deze verkoop bestaan o.i. geen bezwaren. Wij zijn met de heer Van Rooijen tot overeenstemming gekomen over een prijs van 40,per m2, in totaal derhalve 24.280, De gesloten voorlopige koopovereenkomst ligt met een situatietekening voor U ter inzage. Wij stellen U voor tot verkoop van genoemd terrein conform de voor- lopige koopakte te besluiten. Een ontwerp-besluit bieden wij U daartoe aan. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 juni 1965 met het advies van de commissie voor het grondbedrijf BESLUIT: aan de heer N. L. van Rooijen te Bennebroek op de grondslag van de be- palingen en voorwaarden in de betreffende vooriopige koopakte te verko- pen een perceel bouwterrein, groot ongeveer 607 m2, op bijbehorende teke- ning in groene kleur aangegeven, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, no. 1713, zulks voor de prijs van 24.280, Heemstede, 24 juni 1965. De Raad voornoemd, De secretaris, Vaorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 35