2e afd. 24 juni 1965. 85 VEKBETEKING VERLICHTING BRONSTEESCHOOL. Heemstede, 2 juni 1965. Aan de Raad, De verlichting: in het gymnastieklokaal en de gangen van de openbare school voor uitgebreid lager onderwijs aan de Bronsteeweg, de Bronstee- school, geeft reden tot klachten. De bestaande armaturen kunnen niet meer gereviseerd worden, terwijl het niet meer mogelijk is deze bij vervanging van de T.L.-buizen te sluiten. De armaturen zijn bevestigd aan het plafond van het gymnastieklokaal. Afdoende verbetering kan worden verkregen door de armaturen zo hoog mogelijk tegen deze zijkanten van het iokaal aan te brengeti. De kans op beschadiging is dan zeer klein. De totale kosten van de verandering worden geraamd op f 2500, Ook de verlichting van de gangen en vestibule met gloeilampen is onvol- doende. Door deze verlichting te vervangen door een met T.L.-buizen, waar- van de kosten worden begroot op f 1000,wordt een veel beter effect verkregen, terwijl de kosten van stroomverbruik aanzieniijk zulien daien. Wij stellen U voor tot verandering van inrichting van de Bronsteeschool over te gaan en daarvoor het benodigde krediet te verlenen door vaststel- ling van onderstaand ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: a. over te gaan tot het veranderen van de inrichting van de openbare school voor uitgebreid lager onderwijs aan de Bronsteeweg door het verbeteren van de verlichting in het gymnastieklokaal, de gangen en de vestibule. b. voor de kosten van de onder a genoemde verbetering een bedrag van f 3500,ter beschikking van burgemeester en wethouders te stellen. Heemstede, 24 juni 1965. De Raad voornoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 9