116 4e afd. 26 augustus 1965 AANKOOP PEKCEEL KERKLAAN 5 Heemstede, 11 augustus 1965. Aan de Raad, De hee'r J. C. Meeuwenoord, te Wassenaar, heeft zich bereid verklaard aan de gemeente te verkopen het aan hem in eigendom toebehorende perceel sectie B, nummer 295, groot 110 m*, gelegen nabij de hoek van de Kerklaan en de Zandvaart, met de daarop staande onbewoonbaar ver- klaarde woning Kerklaan 5. De aankoop van dit perceel is voor de gemeente van belang, o.m. m verband met de toekomstige verbetering van de Kerklaan, waarbij na demping van de Zandvaart de brug over deze vaart, welke thans een obstakel vormt, kan verdwijnen. Te zijner tijd zal het achterste ge- deelte van het onderhavige perceel tezamen met het aangrenzende ge- dempte deel van de Zandvaart tot bouwterrein bestemd kunnen worden. Bij de terzake gevoerde onderhandelingen is overeenstemming verkregen over de o.i. aanvaardbare koopprijs van 5.000, Voor de aan de koop en verkoop verbonden voorwaarden moge worden verwezen naar de voor U ter inzage gelegde voorlopige koopakte. Wij stellen U voor tot aankoop te besluiten door vaststelling van een besluit overeenkomstig bijgevoegd ontwerp. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 11 augustus j.l. met het advies van de commissie voor het grondbedrijf a. in het belang van de volkshuisvesting van J. C. Meeuwenoord, te Was- senaar, aan te kopen het perceel kadastraal bekend gemeente Heem- stede, sectie B, nummer 295, gelegen aan de Kerklaan, groot 110 m-, met het daarop staande pand plaatselijk gemerkt Kerklaan 5, zulks tegen de prijs van 5.000,en onder de voorwaarden en bepalingen welke zijn vermeld in de bij dit besluit behorende voorlopige koopakte; b. het krachtens het sub a bepaalde te verwerven perceel c.a. voor de koopsom en de verder op de aankoop vallende kosten in te brengen in het grondbedrijf. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, P. M. van Drooge, l.s. BESLUIT: Heemstede, 26 augustus 1965. De Raad voornoemd, De secretâris. •zitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 17