122 4e afd. 26 augustus 1965 ONBEWOONBAAKVERKLAKING KERKLAAN 3 De Raad der gemeente Heemstede; overwegende dat het perceel Kerklaan 3, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, no. 2016, in een zodanig slechte toestand verkeert dat zij ongeschikt is ter bewoning; dat de woning is verzakt, terwijl het houtwerk van de deuren, ramen en kap gedeeltelijk is vergaan; dat de woning vochtig is tengevolge van de te lage ligging van de beganegrondvloeren ten opzichte van de aangrenzende weg, het ontbreken van een goed functionerend trasraam en het lekken van het dak; dat in de woonkamer geen schoorsteen aanwezig is; dat de zolderslaapkamertjes slechts te bereiken zijn via moeilijk begaan- bare trapjes; dat de keuken op gebrekkige wijze is ingericht, evenals het buiten de womng staande privaat; overwegende dat de hoofdingenieur-direeteur van de Volkshuisvesting en de Bouwmjverheid in de provincie Noord-Holland bij brief van 19 juli 1965 adviseert de woning onbewoonbaar te verklaren wegens: a. slechte toestand; b. vochtigheid; c. brandgevaarlijkheid d. gebrekkige inrichting van de keuken en het privaat; gelet op het voorstel van burgemeester en wethouders; mede gelet op artikel 33, eerste lid, der Woningwet 1. de woning plaatselijk gemerkt Kerklaan 3, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, no. 2016, onbewoonbaar te verklaren; 2. te gelasten dat de onder 1 genoemde woning binnen een termijn van drie maanden, te rekenen van de dag waarop de termijn van voorzie- nmg tegen dit besluit is verstreken of dit besluit in beroep is gehand- haafd. ontruimd moet zijn. BESLUIT: Heemstede, 26 augustus 1965. De Raad voornoemd, De secretaris, voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 32