123 4e afd. 26 augustus 1965 ONBEWOONVERKLARING RAADHUISSTRAAT 101 De Raad der gemeente Heemstede; overwegende dat het perceel Raadhuisstraat 101, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectîe B, no. 6710 (ged.), in een zodanig vervallen toestand verkeert dat het ongeschikt is ter bewoning; dat namelijk het metselwerk van de buitenmuren is gescheurd en ontzet, terwijl het houtwerk van de vloeren, aanrecht, ramen, deuren en kap gedeeltelijk is vergaan; dat de woning vochtig is tengevolge van de te lage ligging van de beganegrondvloeren ten opzichte van het aanrenzende terrein, het door- slaan van de gevels, het lekken van het dak en het ontbreken van dakgoten; dat de indeling van de woning gebrekkig is en een behooriijke slaap- kamer ontbreekt; dat in verband met de primitief ingerichte keuken onvoldoende moge- lijkheid tot toetreding van daglicht aanwezig is; dat het privaat op gebrekkige wijze is ingericht; overwegende dat de hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid in de provincie Noord-Holland bij brief van 11 augustus 1965, kenmerk 6159/Ri/IPK, adviseert de woning onbewoonbaar te ver- klaren wegens: a. vevallen toestand; b. ernstige mate van vochtigheid; c. gebrekkige indeling; d. onvoldoende mogelijkheid tot toetreding van daglicht in de keuken; e. primitieve inrichting van keuken en privaat; gelet op het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 18 augustus 1965; mede gelet op artikel 33, eerste lid, van de Woningwet 1. de woning plaatselijk gemerkt Raadhuisstraat 101, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, no. 6710 (ged.), onbewoonbaar te ver- 2. te gelasten dat de onder 1 genoemde woning moet zijn ontruimd binnen een termijn van drie maanden, te rekenen van de dag waarop verstre- ken is de termijn waarbinnen bij de Raad voorziening kan worden ge- vraagd of dit besluit door de Raad is gehandhaafd. BESLUIT: klaren; Heemstede, 26 augustus 1965. De Raad voornoemd, De sécretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 34