109 2e afd. 26 augustus 1965 VERBETERING KUNSTVERLICHTING GERRIT BARGER ULOSCHOOL Heemstede, 11 augustus 1965. Aan de Raad, Het bestuur van de Vereniging Bijzondere Protestantse Scholen alhier, heeft overeenkomstig artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 een aanvraag ingediend om medewerking te verlenen voor het verbeteren van de kunst- verlichting in 6 lokalen van de Gerrit Barger uloschool aan de Koediefs- laan 73. De kunstveHichting in die lokalen is onvoldoende en behoort te worden verbeterd. Het bestuur raamt de kosten van de verbetering op f 3.142, te zijner tijd wordt die raming, ingevolge de wettelijke bepalingen, aan onze beoordeling onderworpen. Het bestuur doet terecht een beroep op toepassing van de artikelen 72 en volgende der wet, zodat de gemeente, nu de normale eisen aan het geVen van lager onderwijs te stellen niet zullen worden overschreden, de gevraagde medewerking behoort te verlenen. Wij stellen U voor daartoe over te gaan door vaststelling van nevens- gaand ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, P. M. van Drooge, l.s. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders gelet op de artikelen 72 en volgende van de Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: aan het bestuur van de Vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier, ingevolge zijn verzoek van 14 juli 1965 de gevraagde medewerking te verlenen voor het verbeteren van de kunstverlichting in 6 lokalen van de Gerrit Barger uloschool. Heemstede 26 augustus 1965. De Raad voornoemd, De secretaris, orzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 3