110 2e afd. 26 augustus 1965 VOORZIENINGEN BRONSTEESCHOOL Heemstede, 11 augustus 1965. Aan de Raad, Het onderwijzend personeel aan de Bronsteeschool is in de loop der jaren toegenomen tot 16 personen, waaronder 4 vakleerkrachten. De kamer voor dat personeel, die een oppe/rvlakte heeft van 3.30 m x 5.10 m of 16.83 m2 is veel te klein geworden en behoort te worden vergroot. Dit is moge- lijk door de kamer van de concierge, die even groot is, bij de personeels- kamer te voegen. De kosten hiervan, met inbegrip van die van meubilering en stoffering, worden begroot op 10.000, Voor de concierge behoort dan e'en kamer te worden aangebouwd het- geen kan geschieden naast de meest noordelijk gelegen vestibule. De hieraan verbonden kosten, inclusief die voor inrichting, worden geraamd op 15.500,—. Een tekening met begroting ligt voor U ten raadhuize ter inzage. De Staatssecretaris van Onderwijs en Wetenschappen heeft de nodige urgentieverklaring reeds verleend. Wij stellen U voor tot vergroting van de personeelskamer en tot aan- bouw van een conciergekamer aan de Bronsteeschool over te gaan en daarvoor het benodigde krediet te verlenen door vaststelling van nevens- gaand ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: a. over te gaan tot vergroting van de personeelskamer en tot aanbouw van een conciergekamer aan de Bronsteeschool; b. voor de kosten van de onder a. genoemde werken een krediet van 25.500,ter beschikking van burgemeester en wethouders te stellen, af te schrijven in 10 jaren. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, P. M. van Drooge, l.s. Heemstede, 26 augustus 1965. De Raad voornoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 5