124 4e afd. 30 september 1965 VERKOOP GROND PLAN GLIP II. Heemstede, 15 september 1965. Aan de Raad, Behoudens Uw instemming hebben wij bij voorlopige koopakte aan de vennootschap onder firma Chr. Overdevest en Zonen, te Rijnsaterwoude, zes kavels bouwterrein, ter grootte van 4450 m2 in totaal, gelegen in het plan Glip II, verkocht tegen de na overleg met de commissie voor het grondbedrijf vastgestelde prijs van f 192.200,De koopster zal op deze grond twaalf eengezinswoningen bouwen. Onder mededeling dat de voorlopige koopakte met de daarbij behorende situatietekening voor U ter inzage ligt, stellen wij U voor tot verkoop aan genoemde firma te besluiten. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 15 september j.l. met het advies van de commissie voor het grondbedrijf BESLUIT: op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden in de desbetreffende voorlopige koopakte aan de vennootschap onder firma Chr. Overdevest en Zonen, te Rijnsaterwoude, of nader te noemen principaal, te verkopen zes kavels bouwterrein, ter gezamenlijke grootte van ongeveer 4450 m2, op bij- behorende tekening in groene kleur aangegeven, gelegen aan de oostzijde van de Glipperweg, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, num- mer 3775 (ged.), zulks voor de prijs van /192.200,vermeerderd met f 3.000,wegens aansluiting van de te bouwen woningen op een centrale radio/televisie-antenne. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 30 september 1965. De Raad voornoemd, De sehretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 1