142 /M, hr 4e afd. 30 september 1965 VERKOOP BOUWTEKKEIN TEN NOOKDEN VAN DE BERNARD ZWEEKSLAAN. Heemstede, 22 september 1965. Aan de Raad, Nationaal Grondbezit N.V., te 's-Gravenhage, heeft ons gevraagd te be- vorderen dat haar de in het uitbreidingsplan voor de terreinen ten noorden van de Bernard Zweerslaan voor de bouw van 30 eengezinswoningen be- stemde grond wordt verkocht. Tegen deze verkoop bestaan o.i. geen be- zwaren. Bij de terzake gevoerde onderhandelingen is overeenstemming verkregen over een koopprijs van 637.000,en over de voorwaarden welke zijn ver- meld in de voor U ter inzage gelegde voorlopige koopakte. Ingevolge een dezer voorwaarden zal de koopster de grond en de daarop te stichten wo- ningen uitsluitend mogen verkopen aan inwoners van Heemstede of aan personen die economisch aan deze gemeente zijn gebonden. Verkoop aan anderen zal slechts mogen plaatshebben na voltooiing van de woningen, indien alsdan blijkt dat onder de genoemde categorieën niet voldoende ge- gadigden voor koop aanwezig zijn. Nationaal Grondbezit N.V. beschikt over bouwvolume voor enkele dui- zenden woningen, dat haar rechtstreeks door het ministerie is toegekend en dat zij mag besteden in gemeenten waar zij bouwterrein kan kopen. In verband hiermede kan spoedig met de bouw van de 30 woningen worden begonnen. Wij stellen U voor tot verkoop conform de voorlopige koopakte te be- sluiten. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 22 september j.l. met het advies van de commissie voor het grondbedrijf BESLUIT: op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden in de desbetreffende voorlopige koopakte aan de naamloze vennootschap Nationaal Grondbezit N.V., gevestigd te 's-Gravenhage, of nader te noemen principaal, te verko- pen het op de bij dit besluit behorende situatietekening met rode omlijning aangegeven bouwterrein, ter grootte van ongeveer 9800 m2, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie A, nummers 8271, 8272 en 7322, zulks voor de prijs van 637.000, Heemstede, 30 september 1965. De secretaris. De Raad voornoemd, orzitter, i-lsH

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 41