2e Afd. 28 oktober 1965 1 46 LEEKBOEKEN PRINSES BEATRIXSCIIOOL. Heemstede, 13 oktober 1965. Aan de Raad, Het bestuur van de vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier, heeft onder dagtekening van 28 september 1965, overeenkomstig artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 een aanvraag ingediend om medewerking te verlenen voor het aanschaffen van leerboeken ten behoeve van de Prinses Beatrixschool. De aanvraag is ingediend wegens toename van het aantal leerlingen van het 5e leerjaar en wegens het niet bruikbaar zijn van de nieuwe druk van rekenboekjes naast de oude druk. Het bestuur heeft terecht een beroep gedaan op de toepassing van ge- noemd wetsartikel. Het bestuur raamt de kosten op rond 480,te zijner tijd wordt dat bedrag aan onze beoordeling onderworpen. Aangezien voorts bij inwilliging der aanvraag de normale eisen, aan het geven van onderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden, stellen wij U voor deze in te willigen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp- besluit. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op artikel 72 en volgende van de Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: ingevolge zijn aanvraag van 28 september 1965 aan het bestuur van de vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier, ten behoeve van de Prinses Beatrixschool medewerking te verlenen voor het aanscchaffen van leerboeken. Heemstede, 28 oktober 1965. De Raad voornoemd, De sécretaris. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 11