152 4e afd. 28 oktober 1965 ONBEWOONBAARVERKLARING RAADHUISSTRAAT 86 Heemstede, 20 oktober 1965. Aan de Raad, De woning Raadhuisstraat 86 verkeert in een zodanig vervallen toestand dat ze ongeschikt is ter bewoning. Het metselwerk van de halfsteens buitenmuren is gescheurd en ontzet, terwijl het houtwerk van de vloeren, ramen, zolder, topgevel en kappen gedeeitelijk is vergaan. Voorts is de woning vochtig tengevolge van de te lage ligging van de begane grondvloeren ten opzichte van het aangrenzend trottoir en door het lekken van het dak. Op grond van het bovenstaande stellen wij U voor de onderhavige woning onbewoonbaar te verklaren. Een ontwerp-besluit bieden wij U daartoe aan. De ontruimingstermijn kan worden gesteld op zes maanden. De Raad der gemeente Heemstede; overwegende dat de woning Raadhuisstraat 86, kadastraal bekend ge- meente Heemstede, sectie A, no. 2411, in een zodanig vervallen toestand verkeert dat zij ongeschikt is ter bewoning; dat het metselwerk van de buitenmuren is gescheurd en ontzet, terwijl het houtwerk van de vloeren, ramen, zolder, topgevel en kappen gedeeltelijk is vergaan; dat voorts de woning zeer vochtig is door de te lage ligging van de beganegrondvloerén ten opzichte van het aangrenzend trottoir en door het lekken van het dak overwegende dat de hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid in de provincie Noord-Holland bij brief van 5 oktober j.l. heeft geadviseerd de onderhavige woning onbewoonbaar te verklaren wegens vervallen toestand en ernstige mate van vochtigheid; gelezén het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 20 oktober 1965; gelet op artikel 33, eerste lid, der Woningwet; 1. de woning plaatselijk gemerkt Raadhuisstraat 86, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie A, no. 2411, onbewoonbaar te verklaren; 2. te gelasten dat de onder 1. genoemde woning binnen een termijn van zes maanden, te rekenen van de dag waarop de termijn van voorziening tegen dit besluit is verstreken of dit besluit in beroep is gehandhaafd, ontruimd moet zijn. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 28 oktober 1965. De Raad voornoemd, De sec/etaris, De «oorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 23