154 4e afd. 28 oktober 1965 VERKOOP WONING UIT ERFSTELLING Heemstede, 20 oktober 1965. Aan de Raad, In Uw vergadering van 27 februari 1964 besloot U de door wijlen de heren J. en J. H. Bruijn aan onze gemeente gemaakte erfstellingen te aan- vaarden en de in de nalatenschappen vallende effecten en de woning Orionweg 40 te Haarlem, behoudens medewerking van de andere erfge- namen, te verkopen. Op 25 juni 1964 besloot U ook de tot de nalatenschap behorende woning Zaanenlaan 85 te Haarlem, te verkopen. In de nalatenschap van de heer J. H. Bruijn bevindt zich nog het pand Bronsteeweg 96, alhier. Teneinde tot een bevredigende verdeling van de baten der nalatenschap te komen, is het noodzakelijk dat ook dit pand wordt verkocht. Met zeer veel moeite is hiervoor een koper gevonden en wel voor een prijs van 18.000, Wij achten dit bedrag aanvaardbaar en stellen U voor het pand, behou- dens medewerking van de andere erfgenamen, voor deze prijs te verkopen. Verder stellen wij U voor ons te machtigen aan de door de betrokken notaris op te maken akte van scheiding en deling mee te werken. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 20 oktober jj.; BESLUIT; 1. behoudens de medewerking van de andere erfgenamen de in de nalaten- schap van de heer J. H. Bruijn vallende woning Bronsteeweg 96, kada- straal bekend gemeente Heemstede, sectie A, no. 4267, te verkopen voor een bedrag van 18.000, 2. burgemeester en wethouders te machtigen mee te werken aan de akte van scheiding en deling. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 28 oktober 1965. De Raad voornoemd, De secretatis, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 27