156 4e afd. 11 november 1965 AANKOOP PERCEEL HERENWEG 64 De Raad der gemeente Heemstede, gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 3 november j.l. met het advies van de commissie voor het grondbedrijf a. in het belang van de volkshuisvesting aan te kopen van G. H. Cremers, alhier, het perceei kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 6121, groot 3146 m2, met de daarop aanwezige opstailen, waar- onder het pand plaatselijk gemerkt Herenweg 64, zulks tegen de prijs van 210.000,en onder de terzake gebruikelijke voorwaarden, ais- mede onder de navolgende bijzondere voorwaarden: 1. De verkoper zai het verkochte op een nader door burgemeester en wethouders met hem overeen te komen tijdstip, doch uiterlijk op 6 december 1966 aan de gemeente in eigendom overdragen bij akte te verlijden ten overstaan van een nader op te geven notaris of zijn plaatsvervanger. De betaling van de koopsom zal geschieden bij het passeren van de akte van overdracht; 2. indien de verkoper er niet in mocht siagen in de gemeente Heem- stede een vervangende woning te kopen, zullen burgemeester en wethouders hem zoveel mogelijk behulpzaam zijn bij het verkrijgen van een vergunning, als bedoeld in artikel 1 van de Woonruimtewet 1947, voor een woning in een naburige gemeente; 3. alle rechten en kosten van de verkoop en de levering zijn voor re- kening van de gemeente; b. de krachtens het sub a bepaalde te verwerven grond met opstalien in te brengen in het grondbedrijf voor de koopsom en de verder op de aankoop vailende kosten. BESLUIT: Heemstede, 11 november 1965. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzittorv

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 2