161 7 2e afd. 26 november 1965 OMBOUW GASVERWAKMING IN KLEUTEBSCHOOL LIEVEN DE KEYLAAN 24. Heemstede, 10 november 1965, Aan de Raad. Het bestuur van de vereniging Bijzondere Protestantse Kleuterschool, alhier, heeft onder dagtekening van 30 oktober 1965 een aanvraag inge- diend om medewerking krachtens artikel 50 van de Kleuteronderwijswet voor de ombouw van de installatie voor de verwarming met stadsgas in die voor aardgas in de kleuterschool aan de Lieven de Keylaan 24. Het bestuur raamt de kosten van de ombouw op f 2.000,—; te zijner tijd zullen die kosten aan onze beoordeling worden onderworpen. Wij zijn van mening, dat het bestuur terecht een beroep op de toepassing van artikel 50 en volgende van bovengenoemde wet heeft gedaan en dat bij inwilliging de normale eisen, aan het geven van kleuteronderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden. Mitsdien stellen wij U voor door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-be- sluit de gevraagde medewerking te verlenen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag d.d. 30 oktober 1965 van het bestuur van de vereniging Bijzondere Protestantse Kleuterschool, alhier, om medewerking voor de ombouw van de installatie voor de verwarming met stadsgas in die voor aardgas in de kleuterschool in de Lieven de Keylaan 24; overwegende, dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; Burgemeester en wethouders van Heemstede, A.G.A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: de gevraagde medewerking te verlenen. Heemstede, 26 november 1965. De Raad voomoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 11