162 2e afd. 26 november 1965 AANSCHAFFING BRANDBLÜSAPPABATEN ST. ALOYSIUSSCHOOL. Heemstede, 10 november 1965. Aan de Raad. Het r.k. parochiaal Kerkbestuur van O.L Vrouw Hemelvaart, alhier, heeft onder dagtekening' van 26 oktober 1965 een aanvraag ingediend om medewerking krachtens artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 voor de aanschaffing van 3 brandblusapparaten ten behoeve van de St. Aloysius- school aan de Molenwerslaan 7. Ter bevordering van de brandveiligheid van de school is het gewenst het aantal apparaten uit te breiden met drie. Het bestuur raamt de totale kosten van aanschaffing op f 367,50; deze prijs wordt te zijner tijd aan onze beoordeling onderworpen. Het bestuur doet terecht een beroep op de toepassing van artikel 72 en volgende der wet, zodat de aanvrage kan worden ingewilligd. Mitsdien stellen wij U voor door vaststelling van bijgevoegd ontwerp- besluit de gevraagde medewerking te verlenen. De Raad der gemeente Heemstede gezien de aanvraag d.d. 26 oktober 1965 van het r.k. parochiaal Kerk- bestuur van O.L. Vrouw Hemelvaart, alhier, om medewerking voor de aanschaffing van 3 brandblusapparaten ten behoeve van de St. Aloysius- school: overwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen BESLUIT: de gevraagde medewerking te verlenen. Heemstede, 26 november 1965. De Raad voornoemd, lorzitter, De secretaris

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 13