2e afd- 26 november 1965 \Ô9 OVERDRACHT 88 WONINGWETWONINGEN GLIP II AAN „DE HAEMSTEDE" De Raad de gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; Gelet op de bepalingen van de Woningwet, het Wo'ningbesluit en de Beschikking bijdragen Woningwetbouw 1950; BESLUIT: I. a. aan de woningbouwvereniging „de Haemstede", gevestigd te Heem- stede, laatstelijk bij Koninklijk Besluit van 4 augustus 1948 no. 16 toegelaten als vereniging, uitsluitend in het belang van verbetering der volkshuisvesting werkzaam, onder de gebruikelijke bepaiingen en bedingen, in eigendom over te dragen enkele percelen bouwter- rein, zoals op de bij dit besluit behorende tekening is aangegeven, ter gezamenlijke grootte van ongeveer 13.950 m2, gelegen aan de Kemphaanlaan, de Korhoenlaan, de Fazantenlaan, het Tapuitenpiein en de Patrijzenlaan en de op dat terrein gebouwde 88 woningen met bijbehorende sehuren en centrale verwarmingsinstailatie, zulks voor dezelfde bedragen, als waarvoor door de Minister, met de uitvoering der Woningwet belast, voorschotten uit 's rijks kas ingevolge de Woningwet en het Woningbesluit voor de grondkosten, de bouw- kosten en de kosten van bijzondere voorzieningen (centrale ver- warmingsinstallatie) aan de gemeente zijn of zullen worden be- schikbaar gesteld, zijnde deze voorschotten voorlopig bepaald op resp. 1.787.043,441.174,en 245.652, b. burgemeester en wethouders te machtigen om in de kadastrale aan- duiding van het in eigendom overgedragene en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze overdracht geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij nodig zullen oordelen of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. II. aan de woningbouwvereniging ,,de Haemstede", voomoemd, ten laste van de gemeentekas toe te kennen: a. voorschotten voor de financiering van de onder I genoemde over- dracht tot dezelfde bedragen als daar bedoeld; b. een jaarlijkse bijdrage in de ongedekte kosten voortspmitende uit de exploitatie der woningen, een en ander overeenkomstig de voorwaarden, welke de Minister met de uitvoering der Woningwet belast aan de financiële steun van het rijk voor evenbedoelde bouw heeft verbonden of mocht verbinden. Heemstede, 26 november 1965. De Raad voornoemd, De VûQrzitter, De sfecretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 28