4e afd. 26 november 1965 170 VERKOOP STROOKJE GROND NABIJ DE KERKLAAN Heemstede, 10 november 1965. Aan de Raad, In Uw vergadering van 30 september j.l. werd besloten tot aankoop van het perceel Kerklaan 3 c.a. De N.V. Loodgietersbedrijf v.h. J. N. Vogel en Zonen, alhier, heeft ons gevraagd een deel van dat perceel aan haar te verkopen, namelijk de strook welke achter het meest westelijke gedeelte van het pand Kerklaan 1 ligt. Deze strook, welke op de voor U ter inzage gelegde situatietekening is aangeduid, heeft een oppervlakte van 37,5 m2. Tegen verkoop bestaan o.i. geen bezwaren. Wij zijn met genoemde ven- nootschap tot overeenstemming gekomen over een koopprijs van 1.875, (d.i. f 50,per m2). Deze prijs is afgestemd op de koopsom welke de gemeente voor het gehele perceel Kerklaan 3 verschuldigd is, vermeerderd met de door de gemeente te maken kosten van afbraak van de betrokken woning. De gesloten voorlopige koopovereenkomst ligt mede voor U ter visie. Wij stellen U voor tot verkoop conform de voorlopige koopakte te be- sluiten. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 november j.l. met het advies van de commissie voor het grondbedrijf BESLUIT: aan de naamloze vennootschap N.V. Loodgietersbedrijf v.h. J. N. Vogel en Zonen, gevestigd te Heemstede, op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden in de desbetreffende voorlopige koopakte te verkopen een gedeelte, ter grootte van ongeveer 37,5 m2 van het perceel, kadastraal be- kend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 2016, zulks voor een prijs van 1.875, Heemstede, 26 november 1965. De segretaris, c#* De Raad voornoemd, De, Kûûfzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 29