171 4e afd. 26 november 1965 VERKOOP GROND NABIJ DE REGGELAAN. Heemstede, 10 november 1965. Aan de Raad, Het bestuur der Vereniging Bijzondere Protestantse Kleuterschool te Heemstede heeft ons verzocht te bevorderen dat aan die vereniging ten behoeve van de oprichting van een wijkgebouw wordt verkocht het op de voor U ter inzage gelegde situatietekening met groene kleur aangeduide terrein, ter grootte van ongeveer 1000 m2, gelegen nabij de Reggelaan. Tegen deze verkoop bestaan o.i. geen bezwaren. Wij zijn met het schoolbestuur tot overeenstemming gekomen over een koopprijs van 30.000, De gesloten voorlopige koopakte ligt eveneens voor U ter visie. Wij stellen U voor tot verkoop van bedoeld terrein conform deze voor- lopige koopakte te besluiten. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 november j.l. met het advies van de commissie voor het grondbedrijf A. aan de Vereniging Bijzondere Protestantse Kleuterschool te Heemstede op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden in de desbetreffen- de voorlopige koopakte te verkopen het op bijbehorende tekening met groene kleur aangeduide terrein, ter grootte van ongeveer 1000 m2, gelegen nabij de Reggelaan, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 7703, zulks voor de prijs van 30.000, B. overeenkomstig het bepaalde in de sub A genoemde voorlopige koopakte ten behoeve en ten nutte van het verkochte als heersend erf en ten laste van de aan de gemeente in eigendom verblijvende, op de sub A bedoelde tekening als „pad" aangegeven strook grond, ter breedte van 4 m, de erfdienstbaarheid van uitweg te vestigen om te komen van en te gaan naar de Reggelaan. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 26 november 1965. De Raad voomoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 31