tr 4e afd. 26 november 1965 172 VERKOOP GROND NABIJ DE DR. SCHAEPMANLAAN. Heemstede, 10 november 1965. Aan de Raad, Het R.K. Parochiaal Kerkbestuur O.L. Vrouw Hemelvaart, alhier, heeft ons gevraagd te bevorderen dat aan dat bestuur ten behoeve van de op- richting van een wijkgebouw wordt verkocht het op de voor U ter inzage gelegde tekening met groene kleur aangeduide terrein, ter grootte van ongeveer 1279 m2, gelegen nabij de Dr. Schaepmanlaan. Tegen deze verkoop bestaan o.i. geen bezwaren. Wij zijn met het bestuur tot overeenstemming gekomen over een koop- prijs van 38.370, De gesloten voorlopige koopakte ligt eveneens voor U ter visie. Wij stellen U voor tot verkoop van bedoeld terrein conform deze voor- lopige koopakte te besluiten. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 november j.l. met het advies van de commissie voor het grondbedrijf BESLUIT: aan het R.K. Parochiaal Kerkbestuur O.L. Vrouw Hemelvaart te Heem- stede op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden in de desbetref- fende voorlopige koopakte te verkopen het op bijbehorende tekening met groene kleur aangeduide terrein, ter grootte van ongeveer 1279 m2, gelegen nabij de Dr. Schaepmanlaan, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, nummer 3701, zulks voor de prijs van f 38.370, Heemstede, 26 november 1965. De Raad voornoemd, De s^cretaris, - De-uoerzitter, 'A/n'

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 33