175 4e afd. 26 november 1965 VERWERVING GROND T.B.V. DOORTREKKING BURG. VAN LENNEPWEG. Heemstede, 10 november 1965. Aan de Raad, Ten behoeve van de doortrekking van de Burgemeester van Lennepweg naar de Koedlefslaan dient de gemeente o.m. de beschikking te verkrijgen over stroken grond welke in eigendom toebehoren aan J. C. A., C. A. J. en J. J. A. Beelen (530 m2), H. Roozen (297 m2), A. J. Roozen (515 m2) en P. H. M. Peeperkom (1985 m2). In verband met de oprichting van een bejaardentehuis aan de toekomstige weg dient van laatstgenoemde opper- vlakte een gedeelte, namelijk 1100 m2, om niet te worden overgedragen. De heer Peeperkorn heeft zich tegenover het bestuur van de stichting St. Bavo bereid verklaard aan deze verplichting te voldoen. Voor het overige is met de genoemde eigenaren overeenstemming verkregen over een prijs van f 10,per m2, welke prijs wij aanvaardbaar achten. De heer Peeper- korn heeft ons verzocht te bevorderen dat aan hem een strookje gemeente- grond ter grootte van 16 m2, grenzend aan de toekomstige weg, wordt overgedragen. Hiertegen bestaan o.i. geen bezwaren. Ook hiervoor is een prijs van f 10,per m2 overeengekomen. De gesloten overeenkomsten liggen met de daarbij behorende situatie- tekeningen voor U ter inzage. Wij stellen U voor tot overneming van de benodigde stroken conform deze overeenkomsten te besluiten. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 39