176 4e afd. 26 november 1965 VERKOOP PERCEEL RAADHUISSTRAAT 27 Heemstede, 17 november 1965. Aan de Raad, Naar verwachting zal het nieuwe politiebureau in de loop van januari a.s. in gebruik kunnen worden genomen. Het oude bureau, Raadhuisstraat 27, zal dan geheel ontruimd worden. Dit gebouw is niet bruikbaar voor enige gemeentelijke dienst, zodat naar ons oordeel tot verkoop ervan kan worden overgegaan. Behoudens Uw instemming hebben wij het pand met de bijbehorende grond ter grootte van 415 m2 in enige bladen te koop aangeboden. Blijkens de voor u ter inzage gelegde prijsopgaven is het hoogste böd gedaan door de naamloze vennootschap Duyma Assurantie Mij. N.V., te Wassenaar, die het gebouw voor beleggingsdoeleinden wil kopen. Haar bod ad 76.500,achten wij alleszins aanvaardbaar. Wij stellen u dan ook voor tot verkoop aan die n.v. te besluiten, zulks overeenkomstig het inmiddels gesloten voorlopige koopcontract, hetwelk eveneens voor u ter visie is gelegd. Een onwerp-besluit is hierbij gevoegd. De Raad edr gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 november j.l. met het advies van de commissies voor de financiën en voor openbare aan de naamloze vennootschap Duyma Assurantie Mij. N.V., gevestigd te Wassenaar, op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden, opgenomen in de desbetreffende voorlopige koopakte, te verkopen het perceel kada- straal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 1821, groot 415 m2, met de daarop aanwezige opstallen, waaronder het pand plaatselijk ge- merkt Raadhuisstraat 27, zulks voor de prijs van f 76.500, Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. werken BESLUIT: Heemstede, 26 november 1965. De Raad voornoemd, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1965 | | pagina 41