17 4e afd. 27 januari 1966 VERKOOP GROND AAN DE SPORTPARKLAAN. Heemstede, 14 januari 1966. Aan de Raad, Shell Nederland Verkoopmaatsehappij N.V., te 's-Gravenhage, heeft verzocht aan haar ten behoeve van de oprichting van een benzine-service- station een gedeelte te verkopen van het aan de noordzijde van de Sport- parklaan, ongeveer tegenover de Jachthaven, gelegen weiland. Bedoeld gedeelte, ter grootte van ongeveer 1700 m2, is aangegeven op de voor U ter inzage gelegde situatietekening. Het maakt thans deel uit van het parkeerterrein ten behoeve van de Sportparken. Tegen de gevraagde verkoop bestaan o.i. geen bezwaren. Wij zijn met genoemde maatschappij tot overeenstemming gekomen over een verkoop- prijs van 70,per m2. Wij stellen U voor tot de verkoop van het onderhavige perceelsgedeelte tegen die prijs en onder de gebruikelijke voorwaarden te besluiten. Bij Uw besluit van 29 augustus 1963, no. 89, is het thans te verkopen terrein met een ander gedeelte van het parkeerterrein tezamen groot 3020 m2, tegen een vergoeding van f 24.000,uit het grondbedrijf genomen. De rente en de afschrijving terzake van deze vergoeding werden ten laste van de Stichting Heemsteedse Sportparken gebracht, waarbij de afschrij- vingstermijn werd bepaald op 30 jaren. Het terrein werd echter niet overeenkomstig de statuten van die stichting aan haar in beheer gegeven. Indien tot verkoop van bovenbedoeld gedeelte wordt besloten, ware de door de Stichting Heemsteedse Sportparken te betalen rente en afschrijving te berekenen naar een in verhouding tot de oppervlakte evenredig vermin- derde boekwaarde per 1 januari 1966 van 9.450, Het overblijvende parkeerterrein ware alsnog conform de statuten in beheer te geven aan meergenoemde stichting. Te Uwer informatie merken wij nog op dat wij de voor de bouw van een servicestation vereiste vergunning inmiddels met toepassing van artikel 20 der Wederopbouwwet hebben verleend. De goedkeuring van dit besluit door Gedeputeerde Staten is gevraagd. Een ontwerp-besluit voegen wij hierbij. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 35