18 19 4e afd. 27 januari 1966 BOUWRIJPMAKEN VAN GRONDEN TUSSEN VAN MERLENLAAN EN KERKLAAN. Heemstede, 14 januari 1966. Aan de Raad, Ten behoeve van de bouw van woningwetwoningen dient zo spoedig mogelijk te worden overgegaan tot het bouwrijpmaken van een gedeelte van de gronden welke zijn begrepen in het bestemmingsplan ,,Van Merlen- laan-Kerklaan", te weten het gedeelte onmiddellijk ten zuiden en ten wes- tenvan de Provinciënbuurt. Het bouwrijpmaken omvat in hoofdzaak: het ophogen van het terrein met zand en grond; het maken van rioleringen met aansluiting op het stamriool op het kruispunt Van Merlenlaan-Raadhuisplein; het maken van wegen, bestaande uit een fundering van zandgrindasfalt en een dek- laag van fijn dicht asfaltbeton; het aanbrengen van betonklinkerkeien voor parkeerstroken en het maken van toegangswegen van zandgrindasfalt, afgedekt met een slijtlaag; het graven van vaarten en het maken van beschoeiingen; het maken van afrasteringen langs de zuidzijde van het terrein. Een en ander is aangegeven op de voor U ter inzage gelegde tekening nr. 1.32.6.6. De kosten van het werk worden blijkens de mede voor U ter visie gelegde begroting geraamd op 1.183.300, Hierbij komen nog de kosten van de te maken straatverlichting, welke volgens opgaaf van de directeur van de Gemeentebedrijven worden ge- raamd op f 34.000,In totaal is derhalve een krediet nodig van f 1.217.300,—. Wij stellen U voor ons een krediet tot dit bedrag te verlenen. Opgemerkt zij nog dat het bovengenoemde bestemmingsplan een dezer dagen overeenkomstig de wettelijke voorschriften voor een ieder ter visie zal worden gelegd en daarna op korte termijn aan Uw Raad zal worden aangeboden. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 14 januari j.l. BESLUIT: burgemeester en wethouders ten behoeve van het bouwrijpmaken van een gedeelte van de in het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan „Van Mer- lenlaan-Kerklaan" begrepen gronden ten laste van de begroting van het grondbedrijf een krediet te verlenen van f 1.217.300, Heemstede, 27 januari 1966. De Raad voornoemd, ■oorzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 39