20 4e afd. 27 januari 1966 DOORTREKKING BURGEMEESTER VAN LENNEPWEG. Heemstede, 14 januari 1966. Aan de Raad, Naar verwachting" zal in het komende voorjaar kunnen worden begronnen met de bouw van een R.K. bejaardentehuis op het terrein ,,Overbos" in opdracht van de Stichting Huize Sint Bavo. Zoals U bekend is, is dit tehuis geprojecteerd aan het noordelijke verlengde van de Burgemeester van Lennepweg. In verband hiermede dient deze weg op zeer korte termijn te worden door- getrokken naar de Koediefslaan. Dit werk, dat op de voor U ter inzage gelegde tekening nr. 1.186.6.1. is aangegeven, omvat: het ophogen van de aarden baan met zand; het maken van een riolering met aansluiting op het riool op het kruispunt Koediefslaan en Blekersvaartweg; het maken van een wegverharding, be- staande uit een fundering van zandgrindasfalt en een deklaag van fijn dicht asfaltbeton; het maken van tegeltrottoirs en van afrasteringen ter afsluiting van de aangrenzende bollenvelden. De kosten van een en ander worden blijkens de mede voor U ter visie gelegde begroting geraamd op 388.000,Hierin zijn mede begrepen de kosten ad 54.000,voor de noodzakelijke wijziging van gas- en waterleidingen in de Koediefslaan en een bedrag ad 10.000,voor het maken van verlichting langs het nieuwe gedeelte van de Burgemeester van Lennepweg. Van het voorlaatste bedrag ware de helft, derhalve 27.000,ten laste van de kapitaaldienst van de gemeentebedrijven te brengen; de rest van de kosten komt ten laste van het grondbedrijf. Wij stellen U derhalve voor ons ten behoeve van de doortrekking van de Burgemeester van Lennepweg met bijkomende werken een krediet van 388.000,te verlenen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 14 januari j.l. a. burgemeester en wethouders ten behoeve van de doortrekking van de Burgemeester van Lennepweg naar de Koediefslaan met bijkomende werken een krediet te verlenen van 388.000, b. van het sub a genoemde bedrag een gedeelte ad 13.750,te brengen ten laste van de kapitaaldienst van de begroting voor het gemeente- Gasbedrijf en een gedeeite ad 13.250,ten laste van de kapitaaldienst van de begroting voor het gemeente-Duinwaterbedrijf c. de rest van het sub a genoemde bedrag ad 361.000,ten laste van het grondbedrijf te brengen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 27 januari 1966. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 41