21a 4e afd. 27 januari 1966 en de Stichting zullen hiertoe ieder een deskundig-e aanwijzen, welke deskundigen tezamen een derde deskundige zullen benoemen. Indien over de benoeming van de derde deskundige geen overeen- stemming kan worden verkregen, zal elk der tot benoeming be- voegde deskundigen aan de Kantonrechter te Haarlem kunnen ver- zoeken de benoeming te doen. Kunnen de deskundigen over de taxatiev/aarde geen overeenstemming bereiken, dan zal die worden bepaald op het gemiddelde der drie schattingen. De kosten van de taxatie komen voor rekening van de Stichting. 16. de onder 15 vermelde verplichting van de Stichting geldt eveneens ingeval tot ontbinding van de Stichting wordt besloten, de Stich- ting in strijd met een der bovengenoemde voorwaarden en bepa- lingen handelt of de geldgever(s) de gemeente voor het gehele onafgeloste gedeelte van de geldlening aanspreekt (aanspreken). 17. indien burgemeester en wethouders weigeren een ingevolge voren- staande bepalingen vereiste goedkeuring te verlenen, heeft de Stichting het recht binnen dertig dagen na de dag waarop haar van de weigering der goedkeuring door of vanwege burgemeester en wethouders is kennis gegeven, beroep in te stellen bij de raad der gemeente Heemstede, wiens beslissing voor de gemeente en de Stichting bindend zal zijn. 18. vorenstaande voorwaarden en bepalingen zijn alleen van toepas- sing ten aanzien van, c.q. voor zover betrekking hebbend op de onroerende bezittingen van de Stichting, gelegen in de gemeente Heemstede. II. Te bepalen dat het sub I vermelde in werking zal treden nadat bur- gemeester en wethouders hiertoe een besluit zullen hebben genomen; de in werkingtreding zal kunnen plaats hebben op verschillende tijd- stippen en voor verschillende geldleningen of voor gedeelten van de geldlening(en), mits het sub I genoemde totaalbedrag niet wordt overschreden burgemeester en wethouders zullen een besluit tot in werkingtreding slechts nemen indien de voorwaarden waaronder de geldlening(en) wordt (worden) gesloten, naar hun oordeel aanvaardbaar zijn; een besluit tot in werkingtreding zal worden onderworpen aan de goedkeuring van gedeputeerde staten en zal worden medegedeeld aan de raad. Heemstede, 27 januari 1966. De Raad voornoemd, De secretaris.

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 47