4e afd. 31 maart 1966 48 SUBSIDIE X.B.V. ONDERZOEK OP GEHOORSTOORNISSEN. Heemstede, 18 maart 1966. Aan de Raad, De Stichting voor Moederschapszorg en Kinderhygiëne in Noord-Holland heeft verzocht om toekenning van een subsidie in de kosten van een onder- zoek op gehoorstoornissen bij zuigelingen. Dit onderzoek zal geschieden in het Gezondheidshuis op extra zittingen van het consultatiebureau. De hieraan verbonden kosten, bestaande uit honorering van de leidsters, be- dragen 30,per zitting, waarvan 5,— wordt gesubsidieerd door de provincie. Verwacht wordt dat voor 1966 20 zittingen nodig zullen zijn. Gelet op het grote belang van het tijdig opsporen van gehoorstoornissen achten wij het verzoek voor inwilliging vatbaar. Wij stellen U dan ook voor de Stichting voor 1966 naast het gebruikelijke subsidie voor de zittingen van zuigelingen- en kleuterbureaux een subsidie toe te kennen van f 25, voor elke zitting ten behoeve van het onderzoek op gehoorstoomissen bij zuigelingen, zulks tot een maximum van f 500, Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 18 maart 1966; BESLUIT: aan de Stichting voor Moederschapszorg en Kinderhygiëne in Noord- Holland, gevestigd te Haarlem, voor 1966 een subsidie te verlenen van 25,voor elke in het Gezondheidshuis te houden zitting ten behoeve van het onderzoek op gehoorstoornissen bij zuigelingen, zulks tot een maximum van 500,—. Heemstede, 31 maart 1966. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 11