54 2e afd. 31 maart 1966 VERHUUR XERREIN VOORMAIIGE GASFABRIEK. Heemstede, 24 maart 1966. Aan de Raad, Op grond van de raadsbesluiten van 28 november 1964 no. 42 en 30 januari 1947 no. 8 zijn door de gemeente tot 1 maart 1967 enkele gebouwen en terreinen van de voormalige gasfabriek verhuurd. De huurster Perquin-Hoenderdos' Brandstoffen Combinatie N.V. te Haarlem heeft verzocht de desbetreffende overeenkomst met ingang van 1 april a.s. te beëindigen. Tegen inwilliging van dit verzoek behoeft o.i. geen bezwaar te bestaan, dit te minder, omdat de onderhavige gronden begrepen zijn in het ontwerp- bestemmingsplan, dat enige maanden geleden in een informele bijeenkomst aan Uw raad werd voorgelegd. Een gedeelte van de door Perquin-Hoenderdos' Brandstoffen Combinatie N.V. gehuurde terreinen, welk gedeelte is aangegeven op de voor U bij de stukken ter inzage liggende tekening, is door haar onderverhuurd aan Polytex N.V. te Haarlem. De huur van dit gedeelte bedraagt 2.500, per jaar. Het is Polytex N.V. niet mogelijk dit terrein op korte termijn te ont- ruimen. Wij achten het daarom de meest gerede oplossing de verhuur aan Per- quin-Hoenderdos' Brandstoffen Combinatie N.V. voor wat betreft dit gedeelte van de gehuurde objecten tot 1 maart 1967 te continueren. Deze vennootschap wordt daardoor dan in de gelegenheid gesteld haar contrac- tuele verplichtingen ten opzichte van Polytex N.V. na te komen en deze iaatste rest dan nog enige tijd om haar bedrijf naar elders te verplaatsen. Wij stellen U voor om wanneer U zich met deze oplossing kunt verenigen, deze door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit te effectueren. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 23