47 4e afd. 31 maart 1966 RUILING VAN GROND AAN DE ZANDVOORTSELAAN Heemstede, 18 maart 1966. Aan de Raad, Zoals U is medegedeeld in de nota welke was gevoegd bij ons voorstel van 30 september j.l., nr. 141, betreffende aan- en verkoop vam grond met opstallen aan de Zandvoortselaan, moet de gemeente ter uitvoering van het in 1959 door U vastgestelde uitbreidingsplan Zandvoortselaan-Asterkade nog een transactie sluiten met Caltex Petroleum Mij. (Nederland) N.V. Deze maatschappij is voornemens een quick-servicestation op te richten op het daarvoor in genoemd uitbreidingsplan gereserveerde terrein, gelegen nabij de hoek van de Zandvoortselaan en de Orchideeënlaan. Het grootste gedeeite van dit terrein, welk gedeelte op de voor U ter inzage gelegde tekening met blokjes is aangegeven, behoort in eigendom toe aan de gemeente. Caltex is eigenaresse van het perceel Zandvoortselaan 112 met bijbeho- rende grond. Het voorste deel van dit perceel is in het uitbreidingsplan bestemd voor wegverbreding en trottoiraanleg en dient derhalve aan de gemeente te worden overgedragen. Met Caltex is overeengekomen dat de gemeente aan haar eerstbedoeld terreingedeelte, groot 232 m2, zal overdragon in ruil voor het op genoemde tekening met arcering aangegeven deel, groot 47 m2, van het perceel Zandvoortselaan 112, zulks met betaling door Caltex van een toegift ad f 35.000,vermeerderd met 5 rente over dit bedrag te rekenen van 1 oktober 1964 af, en onder de voorwaarden en bepalingen welke zijn opge- nomen in de mede door U ter visie gelegde voorlopige akte van ruiling. In de toegift is tevens een bijdrage opgenomen in de kosten van bouwrijp- maken. Wij stellen U voor tot deze ruiling te besluiten. Een ontwerp-besluit is bijgevoegd. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 9