4e afd. 28 april 1966 57 AANKOOP GBOND NABIJ DE VAN MERLENLAAN. Heemstede, 13 april 1966. Aan de Raad, Met het oog op de realisering van het bestemmingsplan ,,Van Merlen- laan-Kerklaan" hebben wij behoudens Uw instemming van mevrouw J. C. B. G. van Beeek Vollenhoven-van Styrum, te Haarlem, aangekocht een gedeelte, groot ongeveer 839 m2, van het nabij de Van Merlenlaan gelegen perceel sectie B, nummer 7308, zulks voor de prijs van f 10,per m2. De voorlopige koopakte en een tekening waarop het gekochte terrein is aangegeven, liggen voor U ter inzage. Wij stellen U voor tot aankoop op basis van deze akte te besiuiten. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 april j.l. en het advies van de commissie voor het grondbedrijf a. in het belang van de volkshuisvesting aan te kopen van mevrouw J. C. B. G. van Beeck Vollenhoven-van Styrum, te Haarlem, het gedeelte ter grootte van ongeveer 839 m2 van het perceel kadastraal bekend ge- meente Heemstede, sectie B nummer 7308, hetwelk op de bijbehorende tekening is aangegeven, zulks tegen de prijs van f 10,per m2 en onder de voorwaarden welke zijn vermeld in de mede bij dit besluit behorende voorlopige koopakte; b. het krachtens het sub a bepaalde te verwerven perceelsgedeelte in te brengen in het grondbedrijf voor de koopsom en de verder op de aan- koop vallende kosten. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 28 april 1966. De Raad voornoemd. 'e voorzii

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 3