67 2e afd. 26 mei 1966 VERNIEUWING BINNENGASLEIDINGEN COMPLEX 69 WONINGEN HAEMSTEDEPLEIN EN OMGEVING. Aan de Raad, Door het bestuur van de Woningbouwvcreniging „De Haemstede" is ge- vraagd om een voorsehot te mogen ontvangen, ten behoeve van het ver- nieuwen van de binnengasleidingen in de woningen van complex I, 69 wo- ningen aan het Haemstedeplein en omgeving. Bij de controle van deze leidin- gen in verband met de overschakeling van stadsgas op aardgas is gebleken dat zij niet aan de gestelde eisen voldeden. Alle leidingen waren van een te geringe diameter, terwijl voorts sommige leidingen lekkages vertoonden. De kosten van de vernieuwing bedragen 11.973,20. Aan het Rijk ware te vragen tot dit bedrag een voorschot aan deze ge- meente toe te kennen. Het aan de Woningbouwvereniging te verlenen voor- schot zal in 25 jaar kunnen worden afgelost, bij wijze van annuïteit, en berekend naar hetzelfde rentepercentage als waartegen het Rijk het voor- schot zal verlenen. Wij stellen U voor voor de financiering van bovenvermelde kosten aan „De Haemstede" een voorschot toe te kennen en daartoe bijgevoegd ont- werp-besluit vast te stellen. Heemstede, 4 mei 1966. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: I. aan de woningbouwvereniging „De Ilaemstede" alhier een voorschot te verlenen, groot 11.973,20 voor de vernieuwing van de binnengasleidin- gen in 69 woningen van complex I van deze vereniging; II. ten behoeve van het onder I genoemde doel uit 's Rijks kas een voor- schot aan te vragen en te aanvaarden tot een bedrag van 11.973,20 en voorts een zo hoog mogelijke bijdrage in het exploitatietekort; III. te bepalen: le. dat het verlenen van het voorschot geschiedt onder de door de Mi- nister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening te stellen algemene voorwaarden en bepalingen; 2e. dat het voorschot zal worden afgelost in 25 jaren, bij wijze van annuïteit en berekend naar hetzelfde rentepercentage als waar- tegen het Rijksvoorschot zal worden verleend. Heemstede, 26 mei 1966. De Raad voornoemd, De vo De seeretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 11