68 2e afd. 26 mei 1966 X Aan artikel 32 wordt een derde lid toegevoegd, luidende: 3. Indien een belanghebbende recht verkrijgt op een algemeen weduwen- en wezenpensioen dan wel het genot daarvan eindigt of indien in het bedrag van het weduwen- en wezenpensioen anders dan op grond van artikel 19, 20 of 21 van de Algemene Weduwen- en Wezenwet een wijziging wordt gebracht, is deze gehouden hiervan onverwijld kennis te geven aan burgemeester en wethouders. XI Artikel 35b, eerste lid, wordt gelezen als volgt: 1. Telkenmale wanneer bij algemene maiatregel van bestuur als bedoeld in artikel 24h der wet van 1 augustus 1956, Stbl. 455, regelen worden vastgesteld, krachtens welke de pensioenen, toegekend krachtens de bepalingen vsin hoofdstuk I dier wet, in overeenkomstige mate zulien worden aangepast aan met in- gang van een dag na 1 januari 1963 aangebrachte, algemene wijzigingen in de bezoldiging van het rijkspersoneel, treffen burgemeester en wethouders, zo nodig, overeenkomstige maat- regelen ten aanzien van de pensioenen, toegekend krachtens deze verordening. B. te bepalen, dat 1. het onder A vermelde wordt geacht in werking te zijn getreden op 1 januari 1963; 2. de pensioenen, welke Eian gewezen wethouders zomede aan hun we- duwen en wezen zijn toegekend met ingang van een dag vôôr die van het in werking treden van deze verordening, ambtshalve worden herzien, indien dit voor betrokkenen voordeliger is. Heemstede, 26 mei 1966. De Raad voomoemd, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 17