70 2e afd. 26 mei 1966 AFBOUW HUURCOMPENSATIE VOOR JEUGDIG PERSONEEL. Heemstede, 4 mei 1966. Aan de Raad, Bij de incorporatie van de huurcompensatie in de saiarissen van het rijks- personeel per 1 januari 1966 is een gedeelte van deze huurcompensatie mede verwerkt m de salarissen van het jeugdig personeel beneden de 23- jarige leeftijd. Blijkens de voor Uw leden ter inzage liggende circulaire van de Minister van Binnenlandse Zaken, d.d. 5 april 1966, nr AB 66/U 706, heeft de Rege- ring nader besloten in de salarissen van het jeugdige personeel alsnog een hoger bedrag aan huurcompensatie te verwerken dan oorspronkelijk is geschied. Wij achten het billijk, dat de hierbedoelde verhogingen ook ten goede komen aan het jeugdig personeel dezer gemeente. Aangezien het om betrekkelijk geringe bedragen gaat menen wij, dat kan worden voistaan met het van overeenkomstige toepassing verkl'aren van de rijksregeling te dezer zake. Een daartoe strekkend ontwerp-besluit bieden wij U daarom hierbij ter vaststelling aan. De definitieve verwerking van deze salarismaatregel in de Bezoldigings- verordening Ambtenaren 1965 zou dan kunnen plaats hebben ter gelegen- heid van de eerstvolgende wijziging van deze verordening. Tenslotte zij nog vermeld, dat van het Centraal Bureau inzake gemeen- schappelijke behandeiing van gemeentelijke personeelsaangelegenheden geen advies over deze salarismaatregel is te verwachten, aangezien men deze beschouwt als een verlengstuk van de aan het begin van dit jaar ge- troffen maatregelen, waarover reeds in gunstige zin werd geadviseerd. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 21