64 2e afd. 26 mei 1966 ELEKTRICITEITSVOORZIENING BESTEMMINGSPLAN VAN MERLENLAAN-KERKLAAN. Heemstede, 27 april 1966. Aan de Raad, Het is U bekend dat wij een plan voor de bouw van een aantal flatwo- ningen voorbereiden. Deze woningen zullen worden gebouwd in het bestem- mingsplan Van Merlenlaan-Kerklaan. In het kader van dit plan is het noodzakelijk eveneens aandacht te schen- ken aan de elektriciteitsvoorziening in dit gedeelte van het bestemmings- plan. Deze voorziening vereist de bouw en inrichting van een hoogspan- nings-station en het leggen van laagspanningskabels in de diverse wegen. Een spoedige uitvoering van deze werkzaamheden is zeer gewenst, omdat in dit geval de aannemer van de bouw over de nodige aansluitingen kan be- schikken. In overleg met de architect die het bouwplan voorbereidt, zal de hoog- spanningsruimte in een der flatgebouwen worden opgenomen, zodat de bouw van een afzonderlijk gebouwtje kan worden vermeden. De te treffen voorzieningen, welke voornamelijk bestaan uit de inrichting van de hoogspanningsruimte en het leggen van de laagspanningskabels, vergen naar raming van de directeur van het elektriciteitsbedrijf een be- drag van 106.000, Wij stellen U voor ons dit krediet ter beschikking te stellen. aan burgemeester en wethouders een krediet van 106.000,ter beschik- king te stellen ten laste van de kapitaaldienst van het elektriciteitsbedrijf, ten behoeve van de elektriciteitsvoorziening eerste gedeelte bestemmings- plan Van Merlenlaan-Kerklaan. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: Heemstede, 26 mei 1966. De raad voornoemd, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 3