65 2e afd. 26 mei 1966 HOOGSPANNIN GS V OEDINGSKABEL,. Heemstede, 27 april 1966. Aan de Raad, De gesteg-en belasting van het elektriciteitsnet en de in de komende jaren te verwachten vermeerdering van de belasting als gevolg van de woning- bouw en het toenemend elektriciteitsverbruik maken het noodzakelijk een nieuwe hoogspanningsvoedingskabel door de gemeente aan te leggen. De directeur van de bedrijven geeft in zijn ter inzage gelegde rapporten een uitvoerige motivering van deze noodzakelijkheid. De nieuwe hoogspanningsvoedingskabel zal gelegd worden vanaf het 50 kV station Linnaeuslaan naar het station aan de Cloosterweg en wel op zodanige wijze dat deze kabel komt te lopen door de Burg. van Lennepweg en het bestemmingsplan Van Merlenlaan-Kerklaan, ten behoeve van de woningbouw in dit plan. De kosten van aanschaffing en aanleg van deze hoogspanningskabel worden geraamd op f 140.000,—. Wij stellen u voor ons dit krediet ter beschikking te stellen. aan burgemeester en wethouders ten laste van de kapitaaldienst der begro- ting voor het elektriciteitsbedrijf een krediet van f 140.000,ter beschik- king te stellen voor de aankoop en het leggen van een hoogspanningsvoe- dingskabei van het station aan de Linnaeuslaan te Haarlem naar het station aan de Cloosterweg. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: Heemstede, 26 mei 1966 De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 5