66 2e afd. 26 mei 1966 OVEREENKOMST GASLEVERING AAN BENNEBROEK. Heemstede, 3 mei 1966. Aan de Raad, Bij besluit van Uw college van 27 januari 1961 werd een overeenkomst inzake gaslevering door de gemeente Heemstede aan de gemeente Benne- broek aangegaan. Deze overeenkomst expireerde op 1 juli 1965. De gemeente Bennebroek is bereid de overeenkomst opnieuw aan te gaan voor een periode van vijf jaar, derhalve van 1 juli 1965 tot 1 juli 1970. De bepalingen van de vorige overeenkomst kunnen ongewijzigd worden ge- handhaafd. Het is echter noodzakelijk een nieuwe bepaling op te nemen en wel in verband met de kosten, verbonden aan de overgang van stadsgas- op aardgasdistributie. Dit bedrag wordt, om een redelijke exploitatie-uitkomst bij de distributie van het aardgas te bereiken, in 20 jaren afgeschreven. Op 1 juli 1970, de datum van beëindiging der overeenkomst zal derhalve nog slechts 4/20 gedeelte van de kosten van bedoelde overgang zijn afge- schreven. Indien Bennebroek de regeling na 1 juli 1970 niet zou wensen te verlen- gen is het billijk dat de gemeente Heemstede de nog niet afgeschreven kosten, voor zover deze betrekking hebben op Bennebroek, vergoed krijgt. Een daartoe strekkende bepaling is opgenomen in artikel 5, sub b. De ge- meente Bennebroek heeft deze bepaling aanvaard. Wij stellen U voor tot het aangaan van de overeenkomst gaslevering aan Bennebroek te besluiten. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 7