96 4e afd. 28 jull 1966 VERNIEUWING CENXRALE VERWARMING KWEEKKAS Heemstede, 20 juli 1966. Aan de Raad, De centrale verwarmingsketel in de gemeentelijke kweekkas, welke met kolen werd gestookt, is volkomen versleten, terwijl de bijbehorende kolen- bunker geheel is doorgeroest. Het is noodzakelijk dat vôôr de aanvang van het volgende stookseizoen een nieuwe ketel wordt aangebracht. Terwille van de bedrijfszekerheid dient naar ons oordeel een met aard- gas te stoken volautomatische ketel te worden geplaatst. Weliswaar zijn de kosten hiervan hoger dan die van een met olie te sto- ken automatische installatie, aangezien een zeer lange gastoevoerleiding nodig is, doch een gas-installatie geeft blijkens de ervaringen minder sto- ringen; voor een kweekkas is dit uiteraard zeer belangrijk. Dit voordeel weegt o.i. op tegen de meerdere kosten, welke ongeveer 4.400,be- dragen. Blijkens de voor u ter inzage gelegde begroting worden de kosten van de vemieuwing c.a. geraamd op 13.000,Hierin zijn tevens begrepen de kosten van noodzakelijke vernieuwing van een der circulatiepompen en van een wijziging van de schoorsteenaansluiting. Wij stellen u derhalve voor ons voor de vernieuwing van de verwarming in de gemeentelijke kweekkas een krediet te verlenen van 13.000, De Raad der gemeente Heemstede gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 20 juli j.l.; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders ten behoeve van de vemieuwing van de centrale verwarmingsinstallatie in de gemeentelijke kweekkas c.a. een krediet te verlenen van 13.000, b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 10 jaren. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, P. M. van Drooge, l.s. Heemstede, 28 juli 1966. De Raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 21