121 2« Afd. 27 oktober 1966 VOORZIENINGEN GYMNASTIEKLOKAAE BOSCH EN HOVENSCHOOL. Heemstede, 5 oktober 1966. Aan de Raad, Het bestuur van de vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier, heeft onder dagtekening van 5 juli 1966 een aanvraag ingediend om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het treffen van enkele voorzie- ningen in het gymnastieklokaal van de Boseh en Hovenschool aan de Adriaan Pauwlaan 19. Die voorzieningen betreffen: 1. het aanbrengen van een naadloze vloedbedekking; 2. het afdekken van de vloerbedekking met losse hardboardplaten; 3. de verbetering van de verlichting en het schilderen van het donkere plafond in een lichte kleur alsmede van de wanden; 4. het aanschaffen van 3 stel ringen. Het gymnastieklokaal wordt mede gebruikt door de leerlingen van de Gerrit Barger u.l.o.-school. De houten vloer veroorzaakt veel hinder omdat hij splintert. Het aan- brengen van een naadloze vloerbedekking is nodig. Voor het houden van samenkomsten met de leerlingen van de school in genoemd lokaal, behoort de vloer ter voorkoming van beschadiging te worden afgedekt. Ook de verbetering van de verlichting en het schilderen in lichte kleuren van het plafond en wanden is nodig. De ringen behoren te worden aangeschaft, omdat het aanwezige systeem niet meer voldoet. Het bestuur raamt de totale kosten op 9.211,45; te zijner tijd wordt deze raming ingevolge de wettelijke bepalingen aan onze beoordeling onderworpen. Het bestuur heeft terecht een beroep gedaan op de toepassing van artikel 72 en volgende van bovengenoemde wet. Aangezien voorts brj inwilliging der aanvraag de normale eisen, aan het geven van lager onderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden, stellen wij u voor, deze, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit in te willigen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgermeester en wethouders; gelet op de artikelen 72 en volgende van de Lager-onderwijswet 1920; aan het bestuur van de vereniging Bijzondere Protestantse Scholen alhier, de benodigde gelden te verstrekken voor het treffen van enige voorzienningen in het gymnastieklokaal van de Bosch en Hovenschool. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLLJTT Heemstede, 27 oktober 1966. De Raad voornoemd, voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 13