140 4e afd. 24 november 1966 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN TERKEIN TEN NOORDEN VAN DE LAAN VAN ROZENBURG. Heemstede, 10 november 1966. Aan de Raad, Van 24 augustus j.l. af heeft gedurende een maand ter gemeentesecre- tarle voor een ieder ter inzage gelegen het ontwerp van een bestemmings- plan voor een terrein ten noorden van de Laan van Rozenburg, hetwelk wordt begrensd door de achtertuinen van de woningen aan die laan, die van de woningen aan de noordoostzijde van de Chrysanthemumlaan, de ge- meentegrens en de achtertuinen van woningen aan de westzijde van de Herenweg. De tot dit ontwerp behorende voorschriften en een toelichting lagen eveneens ter visie. De beide laatstgenoemde stukken zijn in afdruk hierbij gevoegd. Voor het onderhavige terrein werd eerder vastgesteld de partiële her- ziening XLII C van het uitbreidingsplan. De naamloze vennootschap Bouw-, Financierings- en Beleggingsmaat- schappij Nijhan N.V., te Amsterdam, heeft een plan ingediend voor bebou- wing van een aan haar in eigendom toebehorend deel van het onder- havige terrein. Dit plan, waarmee wij ons in beginsel hebben verenigd, is echter niet geheel in overeenstemming met genoemde partiële herziening. Het aantal woningen is thans iets groter, het beloop van de wegen enigs- zins anders, terwijl bovendien een aantal garageboxen is opgenomen voor de bouw waarvan het vigerende plan geen ruimte biedt. Wij hebben daarom een wijziging van het vigerende bestemmingsplan doen ontwerpen. Volgens dit ontwerp kunnen in het betrokken gebied 29 woningen worden gesticht, namelijk 4 bungalows en 25 eengezinswoningen in blokjes van maximaal 4 aaneen, terwijl 26 garages kunnen worden gebouwd. De hoofdgedachten van het thans van kracht zijnde plan, onder meer inhoudende een doortrekking van de Zandvoorter Allee naar wegen op Haarlems gebied en de aanleg van een weg in het verlengde van de Amaryllislaan, welke weg zal aansluiten op de verlengde Zandvoorter Allee, zijn niet gewijzigd. De Provinciale Planologische Commissie gaat met het ontwerp akkoord. Ook overigens zijn hiertegen geen bezwaren ingediend. Wij geven U derhalve in overweging het onderhavige bestemmingsplan vast te stellen overeenkomstig de voor U ter inzage gelegde tekening nummer 4.42D.2 en de daarbij behorende voorschriften. Een ontwerp-besluit bieden wij U daartoe aan. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 11