136 2e afd. 24 november 1966 UITKERING A \N GEMEENTEPERSONEEL IN VERBAND MET NACALCULATIE ,,TREND" 1966. Heemstede, 9 november 1966. Aan de Raad, In een circulaire van 26 oktober 1966, nr. AB 66/U2250, deelt de Minis- ter van Binnenlandse Zaken mede, dat uit de thans beschikbaar zijnde g-egevens is gebleken, dat de per 1 januari 1966 ingegane a.lgemene salaris- verhoging voor het overheidspersoneel is achtergebleven bij de loonontwik- keling in het particuliere bedrijfsleven. Blijkens de uitkomsten van de zogenaamde naculculatie bedraagt deze achterstand, uitgaande van de huidige salarissen, 2,95 Het ligt in de bedoeling deze achterstand voor het Rijkspersoneel op te heffen door de toekenning van een suppletoire uitkering van 2.95% van het jaarsalaris en deze uitkering, zo mogelijk, met het salaris over de maand november te doen uitbetalen. Voornoemde Minister verzoekt de gemeentebesturen eenzelfde voor- ziening als hiervoor bedoeld te treffen ten behoeve van het personeel m dienst der gemeenten. Het Centraal Bureau inzake gemeenschappelijke behandeling van ge- meentelijke personeelsaangelegenheden heeft in een circulaire van 8 novem- ber 1966, nr. 587, de aangesloten gemeenten geadviseerd zich aan de voor het rijks'personeel getroffen regeling te conformeren. De beide hierboven aangchaalde circulaires zijn voor U bij de stukken ter inzâS'G 2"el62"d. Wij stellen U voor aan het verzoek van de Minister van Binnenlandse Zaken gevolg te geven en daartoe nevensgaand ontwerp-besluit vast te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J M Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1966 | | pagina 3